Rodiny

Pre generáciu starších mládežníkov ponúkame v našom spoločenstve skupinku strednej generácie, ktorí už väčšinou žijú svojimi rodinnými problémami. V cirkevnom zbore máme skupinky, ktorá sa stretáva na striedačku v Bačkovíku, Herľanoch a Rankovciach každú druhú sobotu. Túžime po podobných skupinách aj v Čakanovciach, Rankovciach, Trsťanoch, taktiež medzi Rómami. Tešíme sa aj celkom mladým manželským párom, ktoré sa taktiež stretávajú na svojej skupinke raz za mesiac.

Program stretnutia tvoria piesne a téma z Písma, cirkvi alebo života, rozhovor k téme a modlitebná chvíľa. Najcennejšie sú otvorené vzťahy, ktoré tu spolu budujeme.

Niekedy chodíme na víkendovky, väčšina tých, ktorí prichádzajú na tieto skupinky, sú blízkymi spolupracovníkmi vedenia cirkevného zboru.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie